Розвиток алтимату в Україні

Алтимат в Україні сьогодні — це більше 300 спортсменів, що тренуються професійно. Вони формують більше 20 клубів, з яких 7 — жіночі і ще порядка 1000 людей, які мають відношення до цього виду спорту по всій країні.

В Україні щорічного проводиться близько 10 турнірів, більшість яких відвідують команди з сусідніх країн. Топові учасникі українських клубів регулярно беруть участь в міжнародних турнірах: клубні і національні чемпіонати Європи і світу, Paganello, Windmill, Tom's Tourney, EUCR, Rising та ін. Найкращі досягнення українських гравців на поточний момент — 4 місце української збірної на пляжному Чемпіонаті Європи в 2013-му році.

Спортсмени щорічно проводять кілька десятків презентацій в українських ВНЗ та школах, заохочуючи до активного способу життя молодих людей. В 2018-му році були розроблені варіативні модулі для викладання алтимату в школах на уроках фізкультури, які того ж року отримали гриф від Міністерства науки і освіти України.

Знайти команди в містах України можна в групі української алтимат-спільноти: https://www.facebook.com/groups/ukraine.ultimate/