Що алтимат дає гравцям

Алтимат – динамічний і швидкісний вид спорту, що розвиває витривалість, спритність і стрибок. В грі задіяні всі групи мʼязів, а калорій в середньому спалюється стільки ж, скільки під час гри в баскетбол або хокей.

Для досягнення високого рівня гри в Алтимат спортсмену потрібно вміти працювати в команді і багато спілкуватися. Специфіка спорту підштовхує гравців до створення і вивчення нових стратегій і тактик. Все це дозволяє розвинути критичне мислення, а також власне вміння приймати рішення в стресових ситуаціях.

Крім того Алтимат — це не просто спорт. Це справжнє життя: регулярні поїздки на турніри по рідній країні і за кордон, нові місця і враження. Гравці в Алтимат — люди абсолютно різних професій і віку, представники різних соціальних верств населення. Спілкування з новими людьми під час тренувань, спарингів і турнірів дозволяє розширити коло знайомих, завести друзів, розвиває навички спілкування. Також міжнародні турніри — ідеальна можливість практикуватися у вивченні іноземних мов.